Vedení společnosti

Petr Fajtl
Tel.: 284 817 829
E-mail: fajtl@carh.cz

Václav Pospíchal
E-mail: pospichal@carh.cz

Luboš Kitzberger
E-mail: kitzberger@carh.cz

Michaela Tesáková
E-mail: tesakova@carh.cz

Ekonomické oddělení

Michaela Tesáková
Vedoucí ekonomického oddělení
Tel.: 606 663 550
E-mail: tesakova@carh.cz

Eliška Rodová
Účetní
Tel.: 606 663 553
E-mail: ucetni@carh.cz

Kristýna Kunstová
Asistentka
Tel.: 284 817 829
E-mail: kunstova@carh.cz

Marketingové oddělení

Eva Fajtlová
Tel.: 284 817 829
E-mail: fajtlova@carh.cz

Prodejní tým Praha

Luboš Kitzberger
Vedoucí prodeje Praha a Kolín
Tel.: 725 958 186
E-mail: kitzberger@carh.cz

Jan Svoboda
Prodejce nových a ojetých vozů
Tel.: 725 958 187
E-mail: svoboda@carh.cz

Servisní tým Praha

Václav Pospíchal
Vedoucí servisu Praha & Kolín
Tel.: 725 958 183
E-mail: servis@carh.cz

Šárka Poláková
Technický poradce & autopůjčovna
Tel.: 606 663 555
E-mail: kia@carh.cz

Tomáš Doucha
Technický poradce & náhradní díly
Tel.: 606 663 551
E-mail: doucha@carh.cz

Vojtěch Hanousek
Technický poradce
Tel.: 606 663 552
E-mail: servis@carh.cz

Mechanici
Petr Miláček
Vojtěch Hanousek
Martin Jandák
Pavel Šebesta
Karel Münster
Petr Veselý
Marek Fajtl

Autoklempíři
Martin Jandák

Mytí vozů
Karel Münster

Prodejní tým Kolín

Jiří Schwertner
Koordinátor - vedoucí pobočky Kolín
Tel.: 731 175 795
E-mail: deda@carh.cz

Václav Nerad
Prodejce nových vozů KIA
Tel.: 725 958 181
E-mail: nerad@carh.cz

David Němec
Prodejce ojetých vozů
Tel.: 725 958 185
E-mail: nemec@carh.cz

Markéta Kubelková
Administrativa prodeje
Tel.: 725 958 182
E-mail: kubelkova@carh.cz

Servisní tým Kolín

David Němec
Vedoucí servisu & garance
Tel.: 725 958 185
E-mail: nemec@carh.cz

Jiří Schwertner
Koordinátor - vedoucí pobočky Kolín
Tel.: 731 175 795
E-mail: deda@carh.cz

Markéta Kubelková
Administrativa servisu
Tel.: 725 958 182
E-mail: kubelkova@carh.cz

Mechanici
Filip Mašek
Jaroslav Pačes

Lakovna
Andrey Berber
Pavel Hanák
Jaroslav Pačes

Mytí vozu
Radka Vavřinová

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt