Vedení společnosti

Petr Fajtl
E-mail: fajtl@carh.cz

Václav Pospíchal
E-mail: pospichal@carh.cz

Luboš Kitzberger
E-mail: kitzberger@carh.cz

Michaela Tesáková
E-mail: tesakova@carh.cz

Ekonomické oddělení

Michaela Tesáková
Vedoucí ekonomického oddělení
Tel.: 606 663 550
E-mail: tesakova@carh.cz

Mariana Jantuliková
Účetní
Tel.: 606 663 553
E-mail: ucetni@carh.cz

Marketingové oddělení

Eva Fajtlová
Tel.: 284 817 829
E-mail: fajtlova@carh.cz

Prodejní tým Praha

Luboš Kitzberger
Vedoucí prodeje Praha a Kolín
Tel.: 725 958 186
E-mail: kitzberger@carh.cz

Jan Svoboda
Prodejce nových a ojetých vozů
Tel.: 725 958 187
E-mail: svoboda@carh.cz

Servisní tým Praha

Václav Pospíchal
Vedoucí servisu Praha & Kolín
Tel.: 725 958 183
E-mail: servis@carh.cz

David Bláža
Technický poradce & autopůjčovna
Tel.: 606 663 555
E-mail: kia@carh.cz

Tomáš Doucha
Technický poradce & náhradní díly
Tel.: 606 663 551
E-mail: doucha@carh.cz

Petr Puč
Technický poradce
Tel.: 606 663 552
E-mail: servis@carh.cz

Jiří Schwertner
Skladník ND
Tel.: 735 175 795
E-mail: dily@carh.cz

Mechanici
Tomáš Paleček
Petr Miláček
Vojtěch Hanousek
Marek Fajtl
Karel Münster

Mytí vozů
Karel Münster

Prodejní tým Kolín

Václav Nerad
Prodejce nových vozů KIA
Tel.: 725 958 181
E-mail: nerad@carh.cz

Andrea Volejníková
Asistentka prodeje
Tel.: 725 958 182
E-mail: kolin@carh.cz

Servisní tým Kolín

Andrea Volejníková
Technický poradce
Tel.: 725 958 182
E-mail: kolin@carh.cz

Mechanici
Filip Mašek

Lakovna
Andrey Berber
Pavel Hanák

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt