NOVÉ SORENTO JIŽ OD 1 009 980 KČ

Nová úroveň elegance

Více odvahy na silnici

Vyjímečná kvalita pro každý den

KVALITA


VYNIKAJÍCÍ KVALITA. KAŽDÝ DEN.

TRIUMF KVALITY V KAŽDÉM DETAILU

Jak potvrzuje i středisko Global Quality Center společnosti Kia, Sorento zcela naplňuje firemní filosofii - překračuje očekávání zákazníků prvotřídním výkonem vozu, obdivuhodným designem a nejmodernějšími technologiemi.

VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY V KABINĚ

Designéři společnosti Kia se zkrátka rozhodli pro ryzí luxus, který zaujme oko a potěší při doteku - měkké látky, jemná kůže, lesklé obrysy, chromované kontury.

POHODLNÁ SEDADLA

Usedněte do komfortních sedadel s pevnými polštáři a pečlivým čalouněním nejměkčími kůžemi. Užívejte si jízdu na sedadlech vpředu s elektrickým nastavováním polohy v osmi směrech, u sedadla řidiče navíc s bederní opěrkou nastavitelnou ve čtyřech směrech.

DESIGN


ODVÁŽNĚ ELEGANTNÍ

ELEGANTNÍ INTERIÉR

Ladné tvary interiéru, inspirované luxusní vizí s moderními motivy, evokují mimořádnou prostornost. Přístrojová deska zaujme cestující dokonalou povrchovou úpravou, která na Vás dokáže okamžitě učinit trvalý dojem.

ROZZÁŘÍ VÁM DEN

Do elegantně tvarovaných předních světlometů, ohraničených nově řešenou zvýšenou kapotou, jsou vložena nepřehlédnutelná světla LED pro denní svícení. Ta při jízdě za denního světla přispívají k tomu, abyste byli dobře viděni. Úseky s mlhou Vám budou osvětlovat atraktivní, technicky vyspělé mlhové světlomety LED.

PŘEPRACOVANÝ VZHLED

Stylistické změny mají evoluční charakter a jejich účelem je celkové vylepšení designu. Umocňují elegantní křivky profilu modelu Kia Sorento a propůjčují mu odvážnější vzhled.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané dvoudílné panoramatické střešní okno tvoří skleněnou plochu nad sedadly vpředu i vzadu a zpřístupňuje novou dimenzi prostornosti s příjemnou světelnou atmosférou.

POHODLÍ


UŽIJTE SI PŘEPYCHOVÉ DOPLŇKY

NASTAVITELNÁ SEDADLA

Převážejte cokoliv, ať už je to dlouhé, rozměrné či masivní. K tomu využijete zadní sedadla s dělením 40:20:40. Díky nim můžete rozšířit rovnou plochu úložného prostoru či pohodlně usadit cestující.

CHYTRÉ, ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Zadní výklopné víko se automaticky otevře, pokud zaznamená v těsné blízkosti chytrý klíček, abyste mohli naložit nákup nebo těžké předměty bez nepříjemného hledání klíčků.

KOMFORT ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Vyhřívané sedačky jsou nastavitelné na tři stupně tepla pro chladné dny. V létě si řidič se spolujezdcem užijí osvěžující proud vzduchu přímo ze sedadel. Tomu se říká celoroční komfort, bez ohledu na počasí venku.

PROSTORNÝ INTERIÉR

Interiér Kia Sorento je nyní ještě prostornější a nabízí více prostoru pro nohy cestujícím ve druhé a třetí řadě. Na přání dodávaná třetí řada sedadel umožní maximálně komfortní cestování až sedmi osobám.

 

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

203

MOTORY2.2 CRDI,  NAFTA2.2 CRDI,  NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st.automatická 6st2
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)147 / 3800147 / 3800
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)450 / 1750 - 2750450 / 1750 - 2750
MAX. RYCHLOST203203

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt