KIA SOUL EV JIŽ OD 869 980 KČ

Dejte svému volnému času nový styl

Objevte svou komfortní zónu

DESIGN


CHARAKTER, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

OHROMUJÍCÍ STYL

Začněte den něčím odlišným: 100% elektrickou jízdou ve 100% elegantním vozu Kia Soul EV. Tento vůz s nulovými emisemi, postavený na platformě SUV, má jako jediné vozidlo svého druhu vše. Pozoruhodný dojezd, působivou akceleraci i velkorysý prostor a variabilitu. Z jeho vzhledu byste nikdy neřekli, že se jedná o elektromobil.

VNĚJŠÍ DESIGN

Kia Soul EV oslavuje přírodu i techniku zářivými kombinacemi dvou barev. Všeříkající pojetí designu pokračuje hospodárnými diodami LED pro denní svícení a přitažlivými předními světlomety i zadními svítilnami. Konečně je tu elektromobil, který nedává okatě najevo, že má elektrický pohon.

Komfortní jízda s vynikající ovladatelností

ELEGANTNÍ A KOMFORTNÍ INTERIÉR

Ekologická Kia Soul EV kombinuje hospodárnou jízdu s komfortem a praktičností. Se spolucestujícími můžete pohodlně odpočívat v prostorném interiéru, obklopeni materiály organického původu. Dělená a sklopná zadní sedadla jsou maximálně variabilní, pod podlahou zavazadlového prostoru je skrytá schránka.

ENERGETICKÁ HOSPODÁRNOST

Hospodárnost je vrozenou vlastností modelu Kia Soul EV. Díky inteligentní konstrukci reguluje spotřebu energie, aby bylo dosaženo maximálního dojezdu. Model Kia Soul EV si můžete naprogramovat tak, aby se před odjezdem vyhřál interiér elektrickou energií z nabíjecí stanice.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI


PŘIRPAVEN K PROVOZU

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Kia Soul EV má vše, co potřebujete: navigační systém se 7letým programem aktualizací mapových podkladů zdarma2, zadní kamerou a MP3 přehrávačem. Na displejích v panelu přístrojů a na středové konzoli můžete sledovat provozní údaje.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

V modelu naleznete praktičnost, pohodlí i podporu řidiče. Díky zadní kameře budete mít oči i vzadu. Systém TPMS Vás upozorní při větším poklesu tlaku v pneumatikách. Zatažením ovládání aktivujete elektrickou parkovací brzdu a stisknutím tlačítka stop/start připravíte elektromotor k provozu.

Komfortní jízda s vynikající ovladatelností

DOKONALÁ BEZPEČNOST

Kia Soul EV chrání svou posádku od kapoty až po zavazadlový prostor. Virtuální zvuk motoru upozorní chodce na jedoucí vozidlo. Šest airbagů zajistí bezpečnost všech cestujících. Bezpečnost završují vyspělé systémy jako řízení stability vozidla VSM, asistent pro rozjezd do kopce HAC nebo brzdový asistent BAS.

NEJVYŠŠÍ ENERGETICKÁ HOSPODÁRNOST

Soul EV šetří energii. Vyhřátí nebo vychlazení interiéru před jízdou, tepelné čerpadlo a klimatizace s individuálními zónami prodlužují dojezd. Rekuperace získává zpět energii při zpomalování a používá ji k akceleraci. Akumulátory nabijete na veřejných stanicích.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Pohon zajišťuje elektromotor s pohotovými reakcemi, svižným zrychlením z 0 na 100 km/h a nejvyšší rychlostí 145 km/h. Výjimečný výkon a točivý moment, agilní ovladatelnost, nízké těžiště a minimální hlučnost zajistí požitek z jízdy. S nabitými akumulátory ujedete až 212 km.

 

 

ROZMĚRY


TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt