KIA VENGA JIŽ OD 309 980 KČ

Funkčnost v kombinaci s úžasným stylem

Udělejte si pohodlí jako doma.

DESIGN


V EVROPĚ ZROZENÁ, STVOŘENÁ I MILOVANÁ

FUNKČNOST SPOLU S ÚŽASNÝM STYLEM

Kdo říká, že není možné být elegantní a zároveň i praktický? Evropský design, svalnaté tvary, pevné linie a odvážné křivky dodávají novému modelu Kia Venga osobitý vzhled. Celek je završen pečlivou pozorností věnovanou detailům a drobnými vylepšeními. Díky tomu můžete mít funkčnost, která vypadá naprosto skvěle.

EXTERIÉR

Stylové detaily nové Kia Venga jsou nepřehlédnutelné jak z blízka, tak zdálky. Na cestu si svítí nápadně tvarovanými předními světlomety a mlhovými světly. Osobitý vzhled doplňují zadní svítilny s LED technologií a LED světla pro denní svícení

INTERIÉR

Nová Kia Venga se nemůže netrefit do vašeho vkusu. Stylový a prostorný interiér nabízí řadu barev pro potahy sedadel, různé kombinace designu a povrchů, navíc s možností výběru chromovaných prvků a s novou úchvatně tvarovanou centrální konzoli.

VŠESTRANNOST A PROSTOR


PŘIZPŮSOBIVÁ. FLEXIBILNÍ. NEUVĚŘITELNÁ

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Dvouúrovňová podlaha zavazadlového prostoru umožní jeho rozšíření až na 570 litrů. K dosažení maximálního prostoru, neuvěřitelných 1486 litrů, stačí jen odkrýt podpodlažní úroveň v zavazadelníku a sklopit zadní sedadla dělená v poměru 60/40

ÚLOŽNÝ PROSTOR: ZADNÍ SEDADLA 60/40

Nová Kia Venga je vozem s velkorysým zavazadlovým prostorem s kapacitou 440 litrů. A to zdaleka není vše. Zadní dělená sedadla v poměru 60/40 lze posunout dopředu či dozadu a přizpůsobit si tak velikost zavazadelníku vlastním představám a potřebám.

VELMI PROSTORNÝ INTERIÉR

Nová Kia Venga má jak zvýšenou střechu , tak i nezvykle dlouhý rozvor náprav. Každému cestujícímu tak nabízí dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Vyrazte s ní na cestu a sdílejte zábavu spolu s ostatními pasažéry.

KOMFORT


OBJEVTE NOVÉ PROSTORY

NOVÉ POTAHOVÉ LÁTKY

Bavte se a experimentujte při výběru ze škály prvotřídních materiálů do interiéru Kia Venga. Vybírat si můžete ze tří elegatních potahů a ze dvou kombinací látky a kůže. Dopřejte sami sobě i svým pasažérům pohodlí ve velkém stylu.

VYHŘÍVANÝ VOLANT

To poslední, co byste si přáli, je být rušeni během jízdy. Právě proto jsme do nové Vengy umístili funkce jako ovládání hlasitosti audia, zapínání tempomatu či vstup do palubního počítače doslova na dosah ruky přímo na volantu.

VELMI PROSTORNÝ INTERIÉR

Nová Kia Venga má jak zvýšenou střechu , tak i nezvykle dlouhý rozvor náprav. Každému cestujícímu tak nabízí dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Vyrazte s ní na cestu a sdílejte zábavu spolu s ostatními pasažéry.

TECHNOLOGIE


OBJEVTE KAŽDIČKÝ DETAIL

PŘIPOJENÍ

Rozmazlovat vás bude vysoce kvalitní audiosystém se 6 reproduktory, funkcí RDS,CD přehrávačem a USB konektorem pro připojení MP3 přehrávačů. Technologie Bluetooth umožní telefonovat i během řízení, navigační systém najde i ta nejodlehlejší místa.

NOVÁ ÚROVEŇ NAVIGACE

Zbytečné komplikace nepotřebujete vy, ani váš spolujezdec. Oba vás nadchne jednoduché ovládání audio systému jediným tlačítkem. Pokud si pořídíte i satelitní navigaci, budete mít vše pod kontrolou pomocí dotykového displeje, včetně audio systému.

BEZPEČNOST


SILNÁ V OBRANĚ, VYNALÉZAVÁ V TAKTICE

BRZDY A STABILITA

Nová Kia Venga vás jistí. Efektivní brzdění a stabilitu v nestandardních situacích obstará antiblokovací systém ABS, nouzový brzdový asistent BAS, stabilizační systém VSM a systém elektronické stabilizace ESC, zatímco asistent HAC vám usnadní rozjezd do kopce.

MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ

ová Kia Venga je vyzbrojená pro každé střetnutí. Má pevnou kostru, pečlivě rozmístěné deformační zóny a šest airbagů, které zajistí vám i vaším pasažérům maximální bezpečí. Při zadním nárazu opěrky hlavy fungují jako ochrana před zraněním.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.4 CVVT, BENZÍN1.6 CVVT, BENZÍN1.6 CVVT, BENZÍN1.4 CRDI, NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 5st. manuální 6st. automatická 6st. manuální 6st.
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)1396 1596 1596 1396
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)66 / 6000 92 / 630092 / 630066 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)137 / 4000 156 / 4200156 / 4200240 / 1500 - 2500

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt