NOVÁ KIA CARENS

Řízení je potřešení

Každá cesta bude potěšením

Praktický design

DESIGN


VŠESTRANNÝ TALENT, VNĚ I UVNITŘ

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Díky ergonomicky navržené přístrojové desce, která klade na první místo komfort řidiče, a intuitivnímu ovládání různých funkcí ze světa high-tech dotyky prstů. Užívejte si vynikajícího výhledu díky nízké poloze čelního okna a ladnému designu přístrojové desky.

VARIABILNÍ STYL

Ať máte jakékoli plány, Kia Carens je pro cestování dokonalý partner, který se postará o všechno. Toto kompaktní MPV je díky svému atraktivnímu vzhledu, prostornosti a všestrannosti jedinečné. Dokonale vyvážený celek završuje nejmodernější technika v čele s bezpečnostními systémy.

DYNAMICKÝ INTERIÉR

Kia Carens dává najevo odvážný postoj osobitým sportovním vzhledem. Naleznete zde inteligentní prvky výbavy s nádherným designem – od xenonových světlometů pro maximální viditelnost až po tvarované zadní svítilny s technikou LED. Tak si představujeme rovnováhu mezi designem a funkčností.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI


ZÁBAVA A FUNKČNOST

BEZPEČNOST

Prvky aktivní a pasivní bezpečnosti ve výbavě modelu Kia Carens ochrání Vás i Vaše spolucestující. Mezi inovativní bezpečnostní systémy patří systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management), 6 airbagů, brzdový asistent BAS (Brake Assist System) a elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control).

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Pro model Kia Carens máte na výběr dvě vznětové a jednu zážehovou jednotku. Kombinace turbodieselu a 7stupňové dvouspojkové převodovky DCT Vám poskytne nejdynamičtější řazení a maximální hospodárnost. Jakmile zastavíte na červenou, systém Idle Stop&Go automaticky vypne motor, čímž sníží spotřebu paliva a emise.

AŽ PRO 7 PASAŽÉRŮ

Kia Carens jede ve všestrannosti na plný plyn. Nabízí velké množství prostoru, variabilní uspořádání sedadel a možnosti pro odložení věcí v interiéru a objemný zavazadlový prostor. Na výlet se můžete vydat s rodinou, k dispozici je až 7 sedadel. Sedadla snadno sklopíte, potřebujete-li přepravit více zavazadel.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Na 7“ barevném dotykovém displeji snadno naleznete trasy i zkratky. Služby Kia Connected Services, zajišťované společností TomTom, Vám poskytnou dopravní informace v reálném čase. Za pomoci systémů Android Auto™ a Apple CarPlay™ přehrajete své oblíbené skladby.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Snažíme se, aby naše technika maximalizovala potěšení z jízdy. Například zadní kamera ukáže prostor za vozidlem na displeji, kdykoli zařadíte zpětný chod.

 

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.6 GDI, BENZÍN2.0 GDI, BENZÍN1.7 VGT, BENZÍN1.7 CRDI, NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st. manuální 6st.manuální 6st. manuální 6st.
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)1591 1999 1685 1685
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)135 / 6300 166 / 6500115 / 4000141 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)168 / 4850 217 / 4700265 / 1250 - 3000347 / 1750 - 2500

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt