KIA NIRO JIŽ OD 599 980 KČ

Ekologické auto roku 2017 v ČR

Vítěz vnitřního prostoru a komfortu

DESIGN


CROSSOVER INSPIROVANÝ PŘÍRODOU

INTERIÉR VE STYLU HIGH-TECH

Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

SVŮDNÁ PŘÍĎ

Přední spoiler ukazuje design hybridního crossoveru. Vertikální otvory vzduchových kanálů vypadají sportovně a jsou aerodynamické. Ozdobné prvky ladí s atletickou siluetou vozu. Celek završují podélné střešní nosiče, vysoká linie bočních oken a 18“ kola z lehké slitiny.

OKOUZLUJÍCÍ ZÁĎ

Nechte se překvapit atraktivní zádí nového modelu Kia Niro s ultra moderním vzhledem sdružených svítilen LED ve tvaru písmene C, charakteristickými stříbrnými ozdobnými prvky a osobitými křivkami. Aerodynamické ozdobné prvky zvýrazňují okraje všech oken. Proudění vzduchu usměrňuje i zadní difuzor.

PROSTORNÝ INTERIÉR

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení.

HYBRIDNÍ TECHNIKA


HYBRIDNÍ TECHNIKA

PARALELNÍ HYBRIDNÍ SOUSTAVA

Nová Kia Niro je poháněna spalovacím motorem, nebo elektromotorem, popřípadě kombinací obou zdrojů hnací síly. Systém rekuperace kinetické energie přeměňuje pohybovou energii na elektrickou, pro nabíjení akumulátorů. Celkový výkon hybridní soustavy je 141 k. Niro může jet s čistě elektrickým pohonem rychlostí až 120 km/h.

PROZKOUMEJTE HYBRIDNÍ TECHNIKU

Nová Kia Niro je mnohem víc než jen automobilem. Přesvědčí Vás o tom nízkými emisemi i spotřebou paliva, snadnou údržbou a 7letou zárukou, která platí dokonce i na akumulátory. Je všestranným vozem pro jakýkoli účel, agilním pro zaručenou radost z jízdy. Objevte, proč nemá konkurenci.

HYBRIDNÍ HOSPODÁRNÝ PROVOZ

Skvělá hospodárnost je jen jednou z mnoha oblastí, v nichž tento crossover prolamuje hranice – bez ohledu na jízdní situaci. Objevte, jak snadno se přizpůsobuje změnám provozních podmínek. A nabízí výjimečný jízdní komfort.

VŠESTRANNÝ A PROSTORNÝ


VELKORYSÝ PROSTOR PRO KAŽDODENNÍ ŽIVOT

ODPOČÍVEJTE UVNITŘ SVÉHO VOZU

Uvnitř nové Kii Niro budete mít vpředu se svým spolujezdcem k dispozici největší prostor pro nohy a hlavu ve své třídě. Snadno naleznete dokonalou polohu. Dokonce i Vaši nejvyšší přátelé mohou pohodlně sedět vzadu díky velkorysému prostoru.

DOSTATEK PROSTORU PRO VŠECHNY

Přesvědčte se sami, jak prostorná a všestranná je nová Kia Niro. Díky značnému objemu zavazadlového prostoru i flexibilně a všestranně využitelnému vnitřnímu prostoru. A nezapomeňte na prostorná zadní sedadla. Tak velký prostor usnadní každému nastupování i vystupování.

MAXIMÁLNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Je-li prostor zásadní, máte v nové Kie Niro mnoho možností. V zavazadlovém prostoru je k dispozici 427 l díky uložení akumulátorů pod zadními sedadly. Pro prostor a flexibilitu jsou opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60:40 a po jejich sklopení vznikne zavazadlový prostor o objemu 1425 l.

JÍZDNÍ DYNAMIKA


HOSPODÁRNÝ PROVOZ

DYNAMICKÁ JÍZDA S HYBRIDNÍM POHONEM

Hospodárná a elegantní nová Kia Niro zahajuje novou éru dynamické jízdy s hybridním pohonem. Objevte, jak tento pozoruhodný systém zajišťuje nejlepší výkony. Pokaždé, když usednete za volant.

6STUPŇOVÁ DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA

Užívejte si rychlého, hladkého řazení a nižší spotřeby paliva díky 6stupňové dvouspojkové převodovce (DCT) s pohotovými reakcemi. Využijte příležitost rozloučit se s rázy při řazení a přivítat to nejlepší ze světů mechanických a automatických převodovek.

ZAŽIJTE SPORTOVNÍ JÍZDU

Pro sportovnější jízdu s novým modelem Kia Niro přesuňte páku voliče k sobě, čímž aktivujete režim Sport. Zážitky z jízdy s manuálním řazením 6stupňové dvouspojkové převodovky (DCT) tak posunete na novou úroveň. To je víc, než byste čekali od hybridního crossoveru!

 

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTOR1.6 GDI + elektromotor (hybridní soustava)
ZDVIHOVÝ OBJEM1580
PŘEVODOVKA6DCT
MAX. VÝKON (kW /ot. za min)141/5700
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)265 / 1000-2400
DRUH A VÝKON AKUMULÁTORŮLi-Poly; 42 kW

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt