NOVÁ KIA OPTIMA SPORTSWAGON JIŽ OD 649 980 KČ

PROSTOR PRO ÚSPĚCH

První dojem, který nevyprchá

Zažijte GT Line

DESIGN


TVAR INOVACE

INOVATIVNÍ DESIGN

Tento vůz, inspirovaný konceptem SPORTSPACE z roku 2015, zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři vytvořili sportovní kombi s dokonale vyváženým suverénním stylem, vizuálními inovacemi a funkčními vylepšeními. Je to vůz, který splní všechna Vaše přání.

DYNAMICKÝ EXTERIÉR

Zcela nová Kia Optima Sportswagon přitahuje pohledy svým dynamickým profilem, mohutnými rameny a dlouhým, ladným obloukem střechy. Na cestu svítí technicky vyspělé Full-LED světlomety, které zaručují dokonalou viditelnost. Není pochyb o tom, že praktičnost ještě nikdy nevypadala tak dobře.

UŠLECHTILÝ INTERIÉR

Pozoruhodný design zasahuje hluboko pod povrch. Proto byste neměli být ohromujícím interiérem zcela nového modelu Kia Optima Sportswagon nijak překvapeni. V tomto voze, který je ve stejné míře moderní, ušlechtilý i prostorný, se budete cítit skvěle, bez ohledu na Vaše úkoly.

VŠESTRANNÝ INTERIÉR


ZAMĚŘENO NA VÁS

MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ ÚROVNĚ

Ušlechtilou atmosféru umocňují měkké materiály, jako je velmi kvalitní kůže, jíž jsou čalouněna sedadla. Luxusní vzhled zaručuje také výběr barev a vkusných ozdobných prvků v prostorném a tichém interiéru. Tmavě tónovaná skla oken vzadu ochrání cestující i zavazadla.

VARIABILNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Přeprava velkého množství věcí je s objemem zavazadlového prostoru 552 l velmi snadná. Předměty můžete zajistit pomocí kolejnic v podlaze. Maximální využitelnost prostoru zaručují snadno sklopitelná zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40.

VELKORYSÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Máte toho hodně? Žádné obavy, zde je hodně místa. Až 1686 l při sklopení zadních opěradel. Navíc máte k dispozici odkládací schránky pod podlahou a různá řešení pro přepravu zavazadel.

KOMFORTNÍ VÝBAVA

Posaďte se do komfortního sedadla, které si můžete vyhřívat nebo odvětrávat. Chcete mít jednobarevný či dvoubarevný interiér? Tkaninu nebo kůži? Výběr je na Vás. Komfortem a praktičností je elektrické ovládání zadního víka, které v blízkosti chytrého klíče otevře zavazadlový prostor.

DESIGN


PŘEDURČENA K ÚSPĚCHU

INOVATIVNÍ DESIGN

Zcela nová Optima, dokonalá evoluce oceňovaného předchůdce, otvírá novou kapitolu vizionářského příběhu v oblasti designu. Naši talentovaní evropští designéři dosáhli pozoruhodné rovnováhy mezi skutečným stylem, vizuální inovací a vylepšenou funkčností. Výsledkem je sedan, s nímž dojedete na novou úroveň.

ODVÁŽNÝ EXTERIÉR

Charismatická, zcela nová Kia Optima se svalnatými konturami přitahuje pohledy, kdekoli se objeví. V klidu staví na odiv svou nezaměnitelnou masku chladiče s „tygřím nosem“, ostré linie karoserie a prodlouženou siluetu. Za jízdy její svůdné tvary skutečně ožijí – s nimi vzbudíte obdiv i úspěch.

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Výjimečný design sahá hluboko pod povrch. Proto nepřekvapí, že je interiér zcela nového modelu Kia Optima stejně senzační jako jeho exteriér. Moderní, prostorný, velmi kvalitní – to je jen několik pojmů, které vzbudí pozornost, zatímco budete uhánět městem ve svém rozjetém životě.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY


TECHNICKY VYSPĚLÁ PODPORA

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY

Adaptivní bi-xenonové světlomety zcela nového modelu Kia Optima vylepší viditelnost při jízdě za tmy. Systém, pracující v závislosti na otáčení volantu a rychlosti jízdy, aktivně osvětluje zatáčky, abyste do nich měli lepší výhled.

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Asistent dálkových světel je chytrou funkcí, která automaticky detekuje světlomety nebo zadní svítilny vozidel vpředu a podle toho zapíná dálková nebo tlumená světla. Výsledkem je ještě vyšší bezpečnost – a ještě příjemnější cestování domů.

CHYTRÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Ano, parkování může být snadné. Na přání dodávaný chytrý parkovací asistent SPAS (Smart Parking Assist System) posoudí svými senzory mezeru pro zaparkování, a pak bezpečným ovládáním volantu dopraví vozidlo na parkovací stání. Systém je vhodný pro podélně i kolmo orientovaná parkovací místa, ale také při odjezdu. Vše, co musíte udělat je regulovat rychlost a řadit.

PROSTOROVÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Intuitivní prostorový kamerový systém AVN (Around View Monitor) Vám poskytuje komplexní pohled z ptačí perspektivy na prostor kolem Vašeho zcela nového vozu Optima. Jak? Spojením čtyř obrazů z širokoúhlých kamer na přídi, zádi a po stranách vozidla.

GT LINE


SPORTOVNÍ VLASTNOSTI A STYL

PŮSOBIVÝ NA PRVNÍ POHLED

Odvážné a ohromující tvary od přídě až po zadní nárazník. Pro ještě více zábavy si aktivujte režim Sport se sportovnějším nastavením řízení a odpružení.

OHROMUJÍCÍ EXTERIÉR

Optima GT Line je pozoruhodný ze všech stran. Chlubí se sportovními nárazníky, elegantními otvory pro přívod vzduchu, nádhernými bočními prahy. Tyto prvky doplňuje maska chladiče, 18“ kola z lehké slitiny a dvojité koncovky výfukové soustavy. Výsledkem je odvážný celek s osobitým kouzlem.

NEODOLATELNÝ INTERIÉR

Vstupte do světa elegance a komfortu. Měkké materiály a ušlechtilé detaily vytvářejí atmosféru pro strhující jízdu. Všude můžete nalézt sportovní prvky, od hliníkových pedálů až po výrazně sportovní sedadla s příčným prošíváním na sedacích plochách.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

203

MOTORY1.7 CRDI,  NAFTA1.7 CRDI,  NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st.automatická dvouspojková 7st.
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)104 / 4000104 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)340 / 1750 - 2500340 / 1750 - 2500
MAX. RYCHLOST203203

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt