NOVÁ KIA OPTIMA JIŽ OD 619 980 KČ

inspirována kvalitou, poháněna technikou

Rozdíl spočívá v detailech

S designem, který zaujme

KOMFORT V INTERIÉRU


PŘIZPŮSOBEN HEKTICKÉMU ŽIVOTU

VELMI KVALITNÍ MATERIÁLY

V prostorném interiéru na Vás čeká přitažlivý a zároveň luxusní prostor. Mezi velmi kvalitní materiály patří i kůže nejvyšší jakosti, jíž jsou čalouněna sedadla. Všude se budete setkávat s mimořádnou pozorností věnovanou detailům, od pečlivě vybraných měkkých materiálů, až po přirozenou paletu barev a vkusné doplňky. Je to kvalita, kterou skutečně pocítíte.

PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Naprosté soustředění: přístrojová deska orientovaná na řidiče Vám usnadní sledování silnice. Rychlým pohledem na vylepšenou přístrojovou desku, včetně nastavitelného panelu přístrojů Supervision, získáte veškeré potřebné informace. Míříte na důležitou schůzku? Jednoduše zadejte cíl a nechte se vést navigačním systémem, který je součástí standardní výbavy.

KOMFORTNÍ VÝBAVA

Přepracovaná sedadla zajišťují maximální jízdní komfort. Jejich vyhřívání umožňuje nastavit si intenzitu tepla a odvětrávání vpředu umocňuje pohodu v létě. Vyberte si pro svůj vůz barvy a materiály přesně podle svých představ. A bude-li Vaše Optima vybavena na přání systémem Smart Trunk, otevřete víko zavazadlového prostoru bez dotyku rukou.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Zcela nová Kia Optima, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, Vám umožní užívat si pocit svěžesti díky přiváděnému čerstvému vzduchu. Možná dokonce i zapomenete, že je pracovní den. Až se nabažíte slunce, jednoduše jedním stisknutím tlačítka zatáhnete okno roletou.

KONEKTIVITA


BUĎTE VŽDY VE SPOJENÍ SE SVÝM SVĚTEM

TELEMATICKÉ SLUŽBY

Zůstaňte ve spojení i na cestách díky telematickým službám Kia Connected Services zajišťovaným společností TomTom. Informace o rychlostních limitech v reálném čase(1), počasí, dopravě, atd., se objevují na displeji vozidla (k aktivaci služeb je nezbytný chytrý telefon s datovým tarifem). Standardně dodávaný palubní navigační systém zahrnuje aktualizace map a telematické služby** po dobu 7 let. Nechybí ani integrované Wi-Fi.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Slabá baterie? Žádné obavy, stačí položit kompatibilní mobilní telefon do přihrádky v konzole a nechat jej bezdrátově nabíjet. Při vystupování z vozidla Vás systém detekce cizích objektů upozorní, že jste nechali telefon v nabíječce. Potřebujete-li připojit nějaké zařízení, naleznete vedle přihrádky vstupy USB a AUX.

PRÉMIOVÝ AUDIOSYSTÉM

Hudba pro Vaše uši. Na přání dodávaný prémiový audiosystém Harman Kardon o výkonu 590 W je vybaven 10 reproduktory, externím zesilovačem a technologií obnovy kvality zvuku Clari-FiTM MP3. Nebývalé zážitky z poslechu prostorového zvuku bez ohledu na zdroj zajistí Quantum Logic Surround. Soukromý koncertní sál nebo automobil? Zcela nová Optima nabízí obojí.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Zcela nová Kia Optima, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, Vám umožní užívat si pocit svěžesti díky přiváděnému čerstvému vzduchu. Možná dokonce i zapomenete, že je pracovní den. Až se nabažíte slunce, jednoduše jedním stisknutím tlačítka zatáhnete okno roletou.

DESIGN


PŘEDURČENA K ÚSPĚCHU

INOVATIVNÍ DESIGN

Zcela nová Optima, dokonalá evoluce oceňovaného předchůdce, otvírá novou kapitolu vizionářského příběhu v oblasti designu. Naši talentovaní evropští designéři dosáhli pozoruhodné rovnováhy mezi skutečným stylem, vizuální inovací a vylepšenou funkčností. Výsledkem je sedan, s nímž dojedete na novou úroveň.

ODVÁŽNÝ EXTERIÉR

Charismatická, zcela nová Kia Optima se svalnatými konturami přitahuje pohledy, kdekoli se objeví. V klidu staví na odiv svou nezaměnitelnou masku chladiče s „tygřím nosem“, ostré linie karoserie a prodlouženou siluetu. Za jízdy její svůdné tvary skutečně ožijí – s nimi vzbudíte obdiv i úspěch.

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Výjimečný design sahá hluboko pod povrch. Proto nepřekvapí, že je interiér zcela nového modelu Kia Optima stejně senzační jako jeho exteriér. Moderní, prostorný, velmi kvalitní – to je jen několik pojmů, které vzbudí pozornost, zatímco budete uhánět městem ve svém rozjetém životě.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY


TECHNICKY VYSPĚLÁ PODPORA

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY

Adaptivní bi-xenonové světlomety zcela nového modelu Kia Optima vylepší viditelnost při jízdě za tmy. Systém, pracující v závislosti na otáčení volantu a rychlosti jízdy, aktivně osvětluje zatáčky, abyste do nich měli lepší výhled.

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Asistent dálkových světel je chytrou funkcí, která automaticky detekuje světlomety nebo zadní svítilny vozidel vpředu a podle toho zapíná dálková nebo tlumená světla. Výsledkem je ještě vyšší bezpečnost – a ještě příjemnější cestování domů.

CHYTRÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Ano, parkování může být snadné. Na přání dodávaný chytrý parkovací asistent SPAS (Smart Parking Assist System) posoudí svými senzory mezeru pro zaparkování, a pak bezpečným ovládáním volantu dopraví vozidlo na parkovací stání. Systém je vhodný pro podélně i kolmo orientovaná parkovací místa, ale také při odjezdu. Vše, co musíte udělat je regulovat rychlost a řadit.

PROSTOROVÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Intuitivní prostorový kamerový systém AVN (Around View Monitor) Vám poskytuje komplexní pohled z ptačí perspektivy na prostor kolem Vašeho zcela nového vozu Optima. Jak? Spojením čtyř obrazů z širokoúhlých kamer na přídi, zádi a po stranách vozidla.

 JÍZDNÍ DYNAMIKA


VSAĎTE NA VÝKON

PODVOZEK A ŘÍZENÍ

eště klidnější jízdu a dynamičtější ovladatelnost Vám poskytne inovativní elektronicky řízený podvozek ECS (Electronic Controlled Suspension), který se dodává na přání pro verze se 7° dvouspojkovou převodovkou. Vozy se vznětovým motorem jsou vybaveny řízením s elektrickým posilovačem. Výsledkem je ještě vyšší agilita a vůz, který se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA

Vyberte si dvouspojkovou převodovku 7-DCT, která Vám poskytne rychlejší, plynulejší zrychlení, ještě vyšší agilitu a nižší spotřebu paliva. Spojuje skutečně to nejlepší ze světů mechanických a automatických převodovek. Hospodárná funkce Idle Stop & Go vypne motor, jakmile zastavíte na semaforech. Na zelenou stačí jen sešlápnout pedál plynu a můžete jet.

HOSPODÁRNÉ MOTORY

Vznětový motor 1.7 CRDi s výkonem 104 kW nabízí optimální rovnováhu mezi sportovními výkony a hospodárností. Výsledkem je radost z jízdy ve spojení s nižšími emisemi oxidu uhličitého.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

203

MOTORY1.7 CRDI,  NAFTA1.7 CRDI,  NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st.automatická dvouspojková 7st.
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)104 / 4000104 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)340 / 1750 - 2500340 / 1750 - 2500
MAX. RYCHLOST203203

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt