KIA PRO_CEE'D GT JIŽ OD 549 980 KČ

Turbo pro Váš styl

Skvělý, klidný a promyšlený

Jízda v nové podobě

NEJVĚTŠÍ PŘEDNOSTI


OBJEVTE NOVÝ MODEL KIA PRO_CEE'D GT

VÝKONY

Husí kůže, neklid, trvalý úsměv na tváři - GT udělá s Vaší myslí divy. Důvod? Zcela nový motor 1.6 T-GDI s výkonem 204 k. Přeplňovaný motor poskytuje nejvyšší točivý moment 265 N.m, který je přenášen prostřednictvím sofistikované 6stupňové mechanické převodovky. Zrychlení z 0 na 100 km/h je otázkou pouhých 7,6 sekundy. Nejvyšší rychlost je poctivých 230 km/h

DESIGN VERZE GT

Nová Kia pro_cee’d GT, navržená, zkonstruovaná a vyráběná v Evropě, má fyzičku atleta a bude „turbem“ pro Váš styl. Klínovitý tvar ve stylu kupé, sportovní nárazníky, úžasná nová 18“ kola z lehké slitiny, jedinečná maska chladiče s logem GT… a to všechno je zdrojem nevšedního potěšení z jízdy, jemuž nebudete moci odolat.

INTERIÉR GT

Interiér je kompletně vybaven velmi kvalitními materiály, které vytvářejí skutečnou atmosféru GT. Přístrojová deska s měkkým povrchem, displej TFT LCD s vysokým rozlišením, sedadla Recaro čalouněná semišem, kůží obšitá sportovní řadicí páka, nově navržený volant s dole zploštělým věncem a v neposlední řadě hliníkové pedály. To je interiér, na který si rádi zvyknete!

BEZPEČNOST


POKROKOVÉ MYŠLENÍ PRO BEZPEČNOST

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

V oblasti bezpečnostní výbavy modelu Kia pro_cee'd GT jsme neponechali nic náhodě. Systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management) Vám pomůže při brzdění v ostrých zatáčkách nebo na mokrém povrchu. Elektronické rozdělování brzdné síly EBD (Electronic Brake Force Distribution) zabraňuje vzniku smyku. Brzdový asistent detekuje nouzové brzdění a podpoří Vás v něm.

PASIVNÍ BEZPEČNOST

Vyztužený skelet karoserie nového modelu Kia pro_cee’d GT disponuje vzájemně propojenými díly karoserie, které odolávají torzním silám, aby byla zajištěna maximální stabilita a schopnost pohlcovat rázy. Vůz je vybaven rovněž 6 airbagy – dvěma čelními, dvěma bočními a dvěma okenními airbagy. Vaše Kia pro_cee'd GT Vás v případě nouze ochrání ze všech stran!

ASISTENT PRO ROZJEZD DO KOPCE

Díky asistentu pro rozjezd do kopce HSA (Hill Start Assist Control) je zpětný pohyb vozidla při rozjezdu do svahu minulostí. Při rozjezdu ve svahu je udržován brzdný tlak po dobu dvou sekund, dokud se nerozjedete. Tím je zabráněno zpětnému pohybu vozidla.

TECHNOLOGIE


HIGH-TECH PRO ŽIVOT NA VYSOKÉ NOZE

SLUŽBY TOMTOM

Všechny nové modely Kia pro_cee'd jsou vybaveny telematickými službami TomTom, které posouvají spolehlivou navigaci, z hlediska přesnosti a dokonalosti, na novou úroveň . Díky integrovanému hotspotu Wi-Fi, který umožňuje propojit navigační systému modelu cee'd s Vaším chytrým telefonem, budete dostávat nejaktuálnější informace o dopravě.

SATELITNÍ NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Nový satelitní navigační systém s celoplošným zobrazováním map disponuje funkcí předčítání textu, která Vám bude za jízdy sdělovat názvy ulic. Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 7“ nabízí velké množství užitečných funkcí od palubního počítače až po pokyny navigačního systému a zobrazuje také pohled zadní kamery pro snadné manuální parkování.

CHYTRÝ KLÍČEK

Díky chytrému spouštění motoru tlačítkem můžete klíčky nechat v bezpečí kapsy. Vaše Kia pro_cee'd GT zjistí blízkost chytrého klíčku a k odemknutí vozu Vám bude stačit pouhé stisknutí tlačítka na dveřích, a pak jednoduchým stisknutím tlačítka Start spustíte motor.

 

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTOR1.6 T-GDI, benzin, 150 kW
TYP MOTORUČtyřválec GDI, 16 ventilů, mechanické vymezování vůle ventilů
PŘEVODOVKA6stupňová
MAX. VÝKON150 kW
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)265 / 1500-4500
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST230 km/h

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt