Styl, do kterého se zamilujete

NOVÁ KIA pro_cee'd JIŽ OD 444 980 KČ

Stvořen, aby uchvátil

Dokonalost v každé křivce

DESIGN


STYL, KTERÉHO SE NEBUDETE MOCI NABAŽIT

DESIGN MODELU PRO_CEE'D

Seznamte se s novým, oceňovaným modelem Kia pro_cee'd: Vozem, který budete chtít řídit, nejen vlastnit. Jeho dynamická silueta a odvážné zadní svítilny LED vytvářejí společně skutečně ohromující boční profil, za nímž se každý otočí. Ale to je jen začátek.

OSTRÉ KŘIVKY

Nový pro_cee'd zaujme svou svěží přídí s kultovní maskou chladiče Kia, která je doplněna nově tvarovanými mlhovými světlomety, osobitými bočními okny klínovitého tvaru a novými 17“ koly z lehké slitiny, které umocňují přitažlivost vozu. Od takového designu nebudete moci odtrhnout zrak.

DESIGN, KTERÝ VYNIKÁ

Kia pro_cee'd vyniká při pohledu z každého úhlu díky prémiovým předním xenonovým světlometům se světly LED pro denní svícení a zadním svítilnám LED. Rozšiřte výbavu svého vozu o panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.

INTERIÉR MODELU PRO_CEE'D

Interiér modelu pro_cee'd Vás okamžitě přesvědčí svou prémiovou povrchovou úpravou a bezpočtem pečlivě zpracovaných detailů. Chromované prvky v celém interiéru, sportovní přístroje se třemi stupnicemi a dekorační osvětlení na konzole gradují elegantní atmosféru. Přístrojová deska orientovaná na řidiče umožňuje snadné ovládání všech funkcí a poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých údajích.

KOMFORT A KVALITA


VZHLED, DO KTERÉHO SE ZAMILUJETE

ZROZENA V EVROPĚ

Nová Kia pro_cee'd, zkonstruovaná evropskými inženýry a vyráběná v našem nejmodernějším výrobním závodě na Slovensku, splňuje absolutně nejvyšší standardy. Můžete proto očekávat nejlepší kvalitu a ještě více komfortu než dosud.

KOMFORT PŘI KAŽDÉ JÍZDĚ

V novém modelu Kia pro_cee'd se budete na silnici cítit vždy jako doma. Výškově i podélně nastavitelný volant a sedadla vpředu mohou být vyhřívaná a s příchodem léta budete mít na dosah prstů moderní dvouzónovou klimatizaci.

KVALITA, KTEROU POCÍTÍTE

Interiér je kompletně vybaven velmi kvalitními materiály. K prémiové atmosféře přispívá přístrojová deska s měkkým povrchem a čitelnost přístrojů zvyšuje displej TFT LCD s vysokým rozlišením. Středová loketní opěrka je nastavitelná, zatímco asymetrická středová konzola je natočena směrem k řidiči. Skutečně jsme se postarali o to, abyste zažili nejkomfortnější jízdu svého života.

TECHNOLOGIE


HIGH-TECH PRO ŽIVOT NA VYSOKÉ NOZE

SLUŽBY TOMTOM

Všechny nové modely Kia pro_cee'd jsou vybaveny telematickými službami TomTom, které posouvají spolehlivou navigaci, z hlediska přesnosti a dokonalosti, na novou úroveň. Díky integrovanému hotspotu Wi-Fi, který umožňuje propojit navigační systému modelu pro_cee'd s Vaším chytrým telefonem, budete dostávat nejaktuálnější informace o dopravě.

SATELITNÍ NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Nový satelitní navigační systém s celoplošným zobrazováním map disponuje funkcí předčítání textu, která Vám bude za jízdy sdělovat názvy ulic. Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 7“ nabízí velké množství užitečných funkcí, od palubního počítače, až po pokyny navigačního systému a zobrazuje také pohled zadní kamery pro snadné manuální parkování.

PODPORA ŘIDIČE

Sotva můžete mít důvěryhodnějšího spolujezdce, než je Vaše Kia pro_cee'd. Díky sledování slepého úhlu BSD (Blind Spot Detection), upozornění na vozidla přijíždějící k zádi ze stran RCTA (Rear Cross Traffic Alert) a informování o rychlostních limitech budete vždy vědět, co se kolem Vás děje, aniž byste museli odvracet zrak od dění na silnici před Vámi.

CHYTRÝ KLÍČEK

Díky chytrému spouštění motoru tlačítkem můžete klíčky nechat v bezpečí kapsy. Vaše Kia pro_cee'd zjistí blízkost chytrého klíčku a k odemknutí vozu Vám bude stačit pouhé stisknutí tlačítka na dveřích, a pak jednoduchým stisknutím tlačítka Start spustíte motor.

BEZPEČNOST


POKROKOVÉ MYŠLENÍ PRO BEZPEČNOST

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

V oblasti bezpečnostní výbavy modelu Kia pro_cee'd jsme neponechali nic náhodě. Systém řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management) Vám pomůže při brzdění v ostrých zatáčkách nebo na mokrém povrchu. Elektronické rozdělování brzdné síly EBD (Electronic Brake Force Distribution) zabraňuje vzniku smyku. Brzdový asistent detekuje nouzové brzdění a podpoří Vás v něm.

ASISTENT PRO ROZJEZD DO KOPCE

Díky asistentu pro rozjezd do kopce HSA (Hill Start Assist Control) je zpětný pohyb vozidla při rozjezdu do svahu minulostí. Při rozjezdu ve svahu je udržován brzdný tlak po dobu dvou sekund, dokud se nerozjedete. Tím je zabráněno zpětnému pohybu vozidla.

PASIVNÍ BEZPEČNOST

Vyztužený skelet karoserie nového modelu Kia pro_cee’d disponuje vzájemně propojenými díly karoserie, které odolávají torzním silám, aby byla zajištěna maximální stabilita a schopnost pohlcovat rázy. Vůz je vybaven rovněž 6 airbagy – dvěma čelními, dvěma bočními a dvěma okenními airbagy. Vaše Kia pro_cee'd Vás v případě nouze ochrání ze všech stran!

PRO_CEE'D GT LINE


VÍCE TUŽEB ZA POUHÉ SEKUNDY

ZRYCHLENÁ DYNAMIKA

Dejte najevo své atletické sklony speciální výbavovou linií GT Line pro model Kia pro_cee'd. Nabídka začíná sportovním podvozkem a výběrem mezi zážehovým motorem GDI Turbo (120 k) a vznětovým motorem 1.6 CRDi (136 k). Připočtěte k tomu širokou škálu exkluzivních prvků GT Line a Váš pro_cee'd bude zcela připraven na Váš sportovní styl jízdy. Je to tenká hranice mezi touhou a adrenalinem.

PŘITAŽLIVOST, KTERÁ POTĚŠÍ

Atletický exteriér modelu Kia pro_cee'd GT Line se vyznačuje odvážným designem. Vzrušující sportovní vzhled je tvořen sportovními nárazníky, dvojitými chromovanými koncovkami výfuku, rozšířenými bočními prahy a zadními svítilnami LED doplněnými exkluzivním emblémem GT Line na zadním výklopném víku. Celek završují nově navržená 17“ kola z lehké slitiny. GT Line má DNA vozů kategorie GT ve své krvi, stejně jako Vy.

UVNITŘ VERZE GT LINE

Kia pro_cee'd GT Line má sportovní interiér, který ladí s odvážným exteriérem a odpovídá vzrušujícím výkonům. Jedinečné ozdobné prošívání v exkluzivním designu GT Line v celém interiéru vytváří atletickou atmosféru, kterou umocňuje volant obšitý perforovanou kůží, vyzývající řidiče k uchopení. Ryzí sport, čistý adrenalin. To je GT Line.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.0 T-GDI, benzin, 88 kW1.6 CRDi, nafta, 100 kW1.6 CRDi, nafta, 100 kW
PŘEVODOVKAmanuální 6st.manuální 6st. 
DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA  7stupňová
TYP MOTORUTříválec T-GDI, 12 ventilů,
mechanické vymezování vůle ventilů
Čtyřválec VGT, DOHC 16VČtyřválec VGT, DOHC 16V
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)998 1582 1582
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)88 / 6000 100 / 4000100 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)71 / 1500-4000280 / 1500-3000300 / 1750-2500
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST190 197 200

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt