KIA SPORTAGE JIŽ OD 469 980 KČ

Stejně sportovní jako vy

Ohromující bez ohledu na ostatní

Mnohem víc, než čekáte

DESIGN


NOVÁ DEFINICE KULTIVOVANOSTI

DYNAMICKÝ DESIGN

Každé usednutí za volant modelu Kia Sportage, navrženého a vyráběného v Evropě, bude vyjádřením Vašeho postoje, díky přitažlivému impozantnímu profilu, dramaticky tvarované sportovní přídi, s charakteristickou maskou chladiče a ušlechtilým chromovaným okenním lištám. Elegantní a stylový celek je završen odvážným designem zádě s výraznými zadními svítilnami.

ODVÁŽNÝ STYL SUV

Kia Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Interiér modelu Sportage oplývá mnoha překvapeními. Rozdíl pocítíte i uvidíte díky měkkým materiálům, luxusním povrchovým úpravám a pečlivě zpracovaným detailům. Dokonce i nová ergonomická přístrojová deska je orientována především na řidiče – všechny její prvky zaručují uživatelskou přívětivost a snadnou čitelnost. Díky tomu se můžete ještě víc věnovat řízení.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY


VYŠŠÍ INTELIGENCE

CHYTRÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Užijte si parkování bez práce: Chytrý parkovací asistent zaparkuje vůz na podélné nebo příčné parkovací místo. A stejnou pomoc Vám poskytne i při vyjíždění z paralelního parkovacího místa. Všechno, co musíte udělat, je jen upravovat rychlost jízdy a řadit.

VYSPĚLÝ SYSTÉM OSVĚTLENÍ

Nejmodernější osvětlovací technika modelu Kia Sportage Vám zajistí naprosto bezproblémové cestování. Adaptivní bi-xenonové světlomety, s dynamickým natáčením do zatáček, zvyšují bezpečnost jízdy za tmy aktivním přisvětlováním prostoru uvnitř zatáček. Asistent dálkových světel automaticky detekuje přední nebo zadní světlomety vozidel vpředu a podle toho aktivuje tlumená nebo dálková světla.

PREVENTIVNÍ PODPORA

Systém rozpoznávání dopravních značek informuje řidiče modelu Sportage o právě platném omezení rychlosti. Kamera zaznamenává dopravní značky omezující rychlost jízdy a na panelu přístrojů jsou tyto značky zobrazovány. Asistent pro jízdu v jízdním pruhu Vás pak bude aktivně upozorňovat, pokud začnete vyjíždět z pruhu bez zapnutých ukazatelů směru. V případě potřeby dokonce zasáhne do řízení a vrátí vůz zpět do jízdního pruhu.

ZADNÍ KAMERA

Automobil, který má oči i vzadu? To přesně vystihuje model Kia Sportage při couvání. Zadní kamera Vám poskytuje kompletní obraz, včetně dynamických naváděcích linií na displeji navigačního systému, které Vám pomohou s řízením vozidla do vybrané mezery.

KONEKTIVITA


CHYTRÉ SPOJENÍ

KIA CONNECTED SERVICES

Mějte přehled o všem, co se děje, i na cestách díky propojeným službám Kia Connected Services zajišťovaným společností TomTom.1 Sledujte na displeji informace o místech měření rychlosti, počasí, dopravě a dalších tématech.2,3 Integrovaný navigační systém zahrnuje 7 let aktualizací mapových podkladů a internetových služeb.4 K dispozici jsou rovněž systémy Android Auto ™ a Apple CarPlay™.

INOVATIVNÍ BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA

Vybitý telefon? Žádný problém! Kompatibilní mobilní telefon prakticky uložíte do přihrádky na konzole modelu Kia Sportage a necháte ho bezdrátově dobíjet. Vložíte-li do přihrádky jiné předměty, systém detekce cizích objektů je zaznamená a z bezpečnostních důvodů funkci nabíjení přeruší. A to je jen jeden z mnoha praktických prvků ve výbavě modelu Kia Sportage.

AUDIOSYSTÉM JBL

V modelu Sportage můžete poslouchat oblíbenou hudbu s nejvyšší kvalitou zvuku. Audiosystém JBL s 8 reproduktory a technologií obnovy zvukového záznamu Clari-fiTM zvyšuje kvalitu souborů MP3 a nabízí výrazný a ostře definovaný zvuk. A nyní si už můžete začít sestavovat seznam nejoblíbenějších skladeb, při jejichž poslechu si budete chtít zpívat.

PŘIPOJTE SE, KLIKNĚTE A UŽÍVEJTE SI

Ať jste vázáni kdekoli, spojení může pokračovat. Podle potřeby používejte a nabíjejte veškerá svá zařízení prostřednictvím vstupů USB a AUX v přední části konzoly modelu Kia Sportage. Přátelé a členové rodiny si oblíbí rychlonabíjecí vstup USB pro cestující vzadu. Díky systému Bluetooth® nikdy nezmeškáte hovor – ani nepřijdete o své nejoblíbenější melodie.

KOMFORT


PŘEKONÁ VAŠE OČEKÁVÁNÍ

ÚŽASNÉ PROSTŘEDÍ

V interiéru modelu Sportage, v němž se snoubí maximální komfort a nejvyšší praktičnost s prémiovými měkkými materiály, se budete cítit jako doma. Je to kvalita, kterou můžete vnímat zrakem i hmatem. Saténově chromované detaily a velmi lesklé doplňky na správných místech zanechávají nezapomenutelný dojem. Vyberte si nejoblíbenější odstíny i materiály a dejte najevo svůj vkus.

PROSTOR PRO RADOST

Kia Sportage nabízí všem cestujícím mimořádně komfortní cestování ve velmi prostorném a variabilním interiéru s jedinečným uspořádáním, velkorysými rozměry a nastavitelným sklonem opěradel zadních sedadel. Bude to jízda, kterou si budete užívat – dokonce i při plném obsazení.

DOKONALE USAZENI

Klidně se posaďte a užívejte si pohodlí sedadel. Jsou vyhřívaná vpředu i vzadu pro více tepla v zimě, ale také vpředu odvětrávaná, aby Vám bylo příjemně, až přijde horké léto. Ještě vyšší komfort nabízí bederní opěrka sedadla řidiče. Elektricky nastavitelná sedadla vpředu usnadňují nalezení dokonalé polohy. Zmínili jsme se také o tom, že zadní sedadla mají nastavitelný sklon opěradla a že si můžete vybrat z 9 druhů čalounění sedadel?

VELKORYSÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Bez ohledu na to, kolik věcí si musíte vzít na své nejnovější dobrodružství, zcela nová Sportage Vám poskytne dostatek prostoru pro jejich uložení. Ve standardním uspořádání nabízí velkorysý zavazadlový prostor objem 491 litrů – a až 1480 litrů se sklopenými zadními sedadly. Snížením podlahy zavazadlového prostoru získáte dodatečných 12 litrů prostoru pro uložení nákupu, sportovního vybavení a dalších věcí.

DÁLKOVÉ OTEVÍRÁNÍ KUFRU

Bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru? To zní chytře. Máte-li plné ruce věcí nebo tašek s nákupem, jednoduše přistupte ke zcela novému modelu Sportage s chytrým klíčkem v kapse, postůjte v této zóně po dobu 3 sekund a zavazadlový prostor se automaticky otevře. Chytrý klíček Vám zaručí také snadný bezklíčkový přístup do vozidla a umožní Vám spuštění motoru stisknutím tlačítka.

PANORAMATICKÉ STŘESNÍ OKNO

Kia Sportage, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, dodá každému dobrodružství novou, vzrušující perspektivu. Máte-li už dost světla, jednoduše zatáhněte clonu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA


UŽÍVEJTE SI RADOST Z JÍZDY

VYLEPŠENÉ SCHOPNOSTI VOZU SUV

V terénu a bez hranic – užívejte si v modelu Kia Sportage naprostou svobodu a kontrolu nad situací, bez ohledu na to, kam se vydáte. Vyspělé systémy vozu SUV s pohonem všech kol nepřetržitě sledují jízdní podmínky, aby byla zachována trakce na nerovném, sypkém nebo kluzkém povrchu. A při průjezdu zatáčkou pomohou zvýšit příčnou stabilitu.

OPTIMALIZOVANÉ MOTORY

Kia Sportage poskytuje sportovní výkony i praktičnost. Její chytré motory zanechají skvělý dojem. Vyberte si z široké nabídky zážehových a vznětových motorů – včetně ohromujícího zážehového motoru 1.6 Turbo GDI pro verzi GT Line. Ať si zvolíte cokoli, budete si užívat temperamentní, kultivovanou a hospodárnou jízdu.

DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA

Dvouspojková převodovka 7DCT Vám poskytne to nejlepší ze světů mechanických a automatických převodovek. Rychlejší, plynulejší akcelerace, ještě agilnější jízda a nižší spotřeba paliva je nyní ve snadném dosahu. S páčkami na volantu pro manuální řazení zažijete dokonce i trochu závodní atmosféry.

SYSTÉM IDLE STOP&GO

Hospodárný systém Idle Stop&Go šetří přírodu i Vaši peněženku. Jakmile zastavíte, vypne motor, a znovu jej spustí, pokud sešlápnete pedál plynu. Součástí systému je funkce rekuperace kinetické energie. Systém po uvolnění pedálu plynu automaticky získává zpět kinetickou energii pro nabíjení akumulátoru.

 

GT LINE


NEZAMĚNITELNĚ SPORTOVNÍ

SPORTOVNÍ SKRZ NASKRZ

Kia Sportage GT Line musíte zažít, abyste tomu uvěřili. Představte si, že sedíte na sedadlech čalouněných poddajnou, pravou kůží, ve sportovním interiéru s úžasným černým stropem. Představte si, jak uchopíte tříramenný volant s dole zploštělým a perforovanou kůží obšitým věncem do svých rukou. Komfortní? Nyní stačí sešlápnout hliníkové pedály – a můžete vyrazit!

PŘESNĚ PRO VÁS

Hledáte maximum sportovních vlastností a stylu na silnici? Všechna Vaše přání Vám splní Kia Sportage GT Line. Tento atletický automobil skutečně vyčnívá z davu svým osobitým designem a přitažlivými rysy. Díky svým výkonům a odvážnému vzhledu je vždy připraven, aby Vás rychle přepravil na jakékoli místo, které Vás právě napadne.

OHROMUJÍCÍ EXTERIÉR

Buďte silní a buďte působiví. Kia Sportage GT Line dává svým přitažlivým designem mřížek, mlhovými světlomety LED v designu ledových kostek a viditelnými dvojitými koncovkami výfukové soustavy jasně najevo, komu patří silnice. Celek završují charakteristické sportovní detaily se saténově chromovanou povrchovou úpravou a přitažlivá 19“ kola z lehké slitiny. Trochu „nabroušená“, naprosto sportovní – přesně to, co hledáte.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.6 GDI, BENZÍN1.4 T-GDI, BENZÍN

1.7 CRDI,  NAFTA

2.0 CRDI, NAFTA2.0 CRDI, NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st.manuální 6st. / 7st. DCTmanuální 6st.manuální 6st. / 6st. automatickámanuální 6st. / 6st. automatická
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)15911591168519951995
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)97 / 6300130 / 550085 / 4000100 / 2750 - 4000136 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)161 / 4850265 / 1500 - 4500280 / 1250 - 2750373 / 1500 - 2500400 / 1750 - 2750

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt