KIA STONIC

Pro ty, co nemají života nikdy dost

DESIGN


TADY PŘICHÁZÍ NADŠENÍ

CHCE ZAUJMOUT

Svalnatý design modelu Kia Stonic byl navržen pro řidiče, kteří promění každou jízdu v dobrodružství. Aerodynamické linie a odvážná maska chladiče umocní Vaši individualitu. Stejně jako spoiler nad zadním oknem a velký spodní otvor pro přívod chladicího vzduchu. Skvělý vzhled tohoto městského crossoveru završují mohutné blatníky a spodní ochranný panel, který zároveň usměrňuje proudění vzduchu.

ODVÁŽNÝ EXTERIÉR

Nová Kia Stonic s elegantním zevnějškem a osobitými rysy vyzařuje sportovního ducha. Podélné střešní nosiče jsou skutečně nepřehlédnutelné, zatímco tmavě tónovaná skla oken podnítí zvědavost ostatních lidí - a současně vytvoří prostor jen pro Vás. Dvojité projekční světlomety s funkcí světel pro odbočování, doplněné diodami LED pro denní svícení a mlhové světlomety, Vám posvítí na cestu, kterou budete projíždět na 17" kolech z lehké slitiny.

ATRAKTIVNÍ INTERIÉR

Nastupte si do nového modelu Kia Stonic a nechte se unést jeho elegantním interiérem. V závislosti na svých osobních preferencích si můžete vybrat čalounění sedadel tkaninou nebo umělou kůží. Uchopte pevně luxusní volant s dole zploštělým věncem, obšitým kůží.

MOŽNOSTI INDIVIDUALIZACE

Buďte odvážní! Vtiskněte novému modelu Kia Stonic Váš styl výběrem jedné z jedenácti dvoubarevných kombinací pro střechu a karoserii. Která z nich nejlépe odráží Vaši osobnost a Vaše preference?

JÍZDNÍ DYNAMIKA


RYZÍ POTĚŠENÍ Z JÍZDY

DYNAMICKÁ JÍZDA

Konstrukce nového modelu Kia Stonic zaručuje vynikající ovladatelnost a jízdní komfort. Užívejte si agilní řízení s pohotovými reakcemi, k němuž přispívá mimořádná tuhost skeletu karoserie, vyrobeného z vysokopevnostní oceli. Výsledkem je ryzí potěšení ve spojení s výjimečně citlivými reakcemi na každý pohyb volantu.

PŘIPRAVEN NA VYSOKÉ OTÁČKY

Zdrojem zábavy v tomto jedinečném městském crossoveru je také motor 1.0 T-GDI o výkonu 120 k. Usedněte za volant, připoutejte se a zrychlete na novou úroveň radosti z jízdy.

KOMFORT, PRAKTIČNOST A KONEKTIVITA


NĚCO VÝJIMEČNÉHO KAŽDÝ DEN

 

INTERIÉR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

Udělejte si pohodlí v prostorném interiéru a užívejte si řízení díky inovativní, vyspělé technice. V interiéru se bude všechno točit kolem Vás. Displej s důležitými informacemi je natočen k sedadlu řidiče a tlačítka jsou ve snadném dosahu. Díky tak důkladně promyšlenému designu interiéru se můžete soustředit na to, co je důležité: řízení.

SKVĚLÁ PROSTORNOST

Skutečnost, že je nová Kia Stonic elegantní a zábavná, vůbec neznamená, že by se v ní nedostávalo místa. Uvnitř je dostatek místa pro komfortní cestování i s přáteli. Potřebujete vzít s sebou hodně věcí? Ani to není problém. Jednoduše sklopte zadní sedadla, dělená v poměru 60:40, a vznikne obrovský prostor pro Váš náklad.

INTELIGENTNÍ SPOJENÍ

Nová Kia Stonic podporuje systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™, které Vám poskytnou spojení se světem a umožní poslouchat Vaši oblíbenou hudbu, zatímco Vy můžete stále sledovat dění na silnici.

SLUŽBY KIA CONNECTED SERVICES

Mějte dokonalý přehled díky službám Kia Connected Services zajišťovaným společností TomTom. Ze sedadla řidiče budete mít na 7" displeji komfortní přístup k informacím o místech měření rychlosti, počasí, dopravě a mnoha dalších tématech.

VYSPĚLÁ TECHNIKA

Máte rádi nádhernou techniku? To samé platí i pro nový model Kia Stonic, který se může pochlubit atraktivním 7" dotykovým displejem, vyčnívajícím z přístrojové desky. Je to Vaše brána ke všem funkcím, od rádia až po navigaci, která zahrnuje 7 let aktualizací mapových podkladů zdarma. Cestující vzadu si mohou nabíjet svá přenosná zařízení prostřednictvím vstupu USB s funkcí nabíjení.

ASSISTENT PRO ODVRÁCENÍ KOLIZE S PŘEKÁŽKOU VPŘEDU (FCA)

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) Vás podpoří ve snaze odvrátit nehodu nebo zmírnit její následky upozorňováním na nebezpečí a v případě potřeby automatickým brzděním. Senzor v předním nárazníku nového modelu Kia Stonic a kamera za čelním oknem sledují nebezpečí v blízkém okolí, jako jsou ostatní vozidla a chodci.

 

TECHNIKA A BEZPEČNOST


VE VAŠEM NEJLEPŠÍM ZÁJMU

 

ASSISTENT PRO JÍZDU V JÍZDNÍM PRUHU (LDW)

Únava nebo nepozornost při řízení může být skutečně nebezpečná. Pro Vás i ostatní účastníky silničního provozu. Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDW (Lane Departure Warning) sleduje Vaši polohu v jízdním pruhu a upozorní Vás vizuálními a akustickými signály, pokud začne vůz z jízdního pruhu vyjíždět.

ASSISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL (HIGH BEAM ASSIST)

Asistent dálkových světel HBA (High Beam Assist) detekuje při jízdě se zapnutými dálkovými světly protijedoucí vozidla a automaticky přepne na tlumená světla, abyste neoslňovali protijedoucí řidiče – aniž byste se tím museli vůbec zabývat.

ASSISTENT PRO SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU (BCW)

Oblasti, kam nevidíte, mohou skrývat nebezpečí. Asistent pro sledování slepého úhlu BCW (Blind-Spot Collision Warning) s upozorňováním na vozidla přijíždějící ze stran při couvání RCTCW (Rear Cross-Traffic Collision Warning) Vás upozorní na ostatní vozidla, která vjedou do Vašeho slepého úhlu. Všichni tak budou v naprostém bezpečí.

ASSISTENT PRO ROZPOZNÁNÍ ÚNAVY ŘIDIČE (DAW)

Asistent pro rozpoznání únavy řidiče DAW (Driver Attention Warning) pečlivě sleduje Vaše řízení. Pokud systém zaznamená, že jste možná unaveni, doporučí Vám přestávku k odpočinku.

DRIVE WISE

Objevte řadu vyspělých asistenčních systémů DRIVE WiSE, kterou Kia nepřetržitě rozšiřuje.6 Inovativní funkce pro ještě bezpečnější silniční provoz Vám pomohou rychle reagovat na nebezpečí. Abyste se mohli soustředit na potěšení z jízdy.

ASSISTENT PRO ODVRÁCENÍ KOLIZE S PŘEKÁŽKOU VPŘEDU (FCA)

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) Vás podpoří ve snaze odvrátit nehodu nebo zmírnit její následky upozorňováním na nebezpečí a v případě potřeby automatickým brzděním. Senzor v předním nárazníku nového modelu Kia Stonic a kamera za čelním oknem sledují nebezpečí v blízkém okolí, jako jsou ostatní vozidla a chodci.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.0 T-GDI, BENZÍN1.25 CVVT, BENZÍN1.4 CVVT, BENZÍN1.6 CRDI, NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 6st. manuální 6st.manuální 6st. manuální 6st.
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)998 1248 1368 1582
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)88,3 / 6000 61,8 / 600073,6 / 60081 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)171,5 / 1500 - 4000121,6 / 4000133,3 / 4000260 / 1500 - 2750

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco více? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt