ZCELA NOVÁ KIA RIO JIŽ OD 279 980 KČ

Žijte život podle svých představ

Komfortní jízda s vynikající ovladatelností

DESIGN


SPLYNUTÍ POHYBU A EMOCÍ

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ EXTERIÉR

Odvážná, elegantní a výkonná nová Kia Rio je ještě sportovnější než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté tvary propůjčují vozu solidní vzhled. Přitažlivými detaily jsou maska chladiče připomínající tygří nos, nová 17“ kola z lehké slitiny a bifunkční přední projektorová světla LED pro denní svícení.

MODERNÍ INTERIÉR

Moderní interiér zcela nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemně měkké materiály, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant budete vítáni.

PROSTORNÝ A PRAKTICKÝ

Zcela nová Kia Rio je dokonalým vozem do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz, protože do své třídy přináší novou definici prostornosti. Přátelé i rodinní příslušníci ocení vzadu dostatek místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla znamenají novou úroveň praktičnosti. Velkorysostí oplývá také zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 325 litrů.

KOMFORTNÍ A CHYTRÝ


DOKONALÝ PARTNER PRO VÁŠ ŽIVOT

DETAILY, KTERÉ ROZHODUJÍ

Zcela nová Kia Rio nabízí celou řadu chytrých nadstandardních prvků, s nimiž bude každodenní cestování ještě snadnější. Za tmy osvětlují vozovku bifunkční přední projektorové světlomety s LED světly pro denní svícení. Funkce automatického odmlžování detekuje zamlžené sklo čelního okna a zapnutím ventilátoru se rychle postará o bezpečný výhled z vozu. Jakmile začne pršet, senzor deště okamžitě spustí stírače.

KOMFORTNÍ VÝBAVA

Zcela nová Kia Rio bere komfort vážně. Myslí na všechny Vaše potřeby, například vyhříváním sedadel vpředu a volantu během mrazivého dne, nabídkou maximálního prostoru při sklopených sedadlech vzadu nebo rozmanitými příležitostmi ke snadnému odložení různých věcí.

INFORMACE, ZÁBAVA A KONEKTIVITA

Užívejte si nejmodernější informační a zábavní systémy a konektivitu ve zcela novém modelu Kia Rio. Propojené služby od společnosti TomTom informují o místech měření rychlosti, počasí a dopravě.1, 2 Barevný 7“ dotykový displej slouží navigačnímu systému a zadní kameře. Spojení s okolním světem Vám poskytnou systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™ – zatímco Vy můžete stále sledovat dění na silnici.

JÍZDNÍ DYNAMIKA


VROZENÁ DYNAMIKA

VOLTE RYCHLOU STOPU

Zcela nová Kia Rio Vás ráda dopraví, kamkoli budete chtít. Spolehněte se na dynamiku i komfort vylepšeného podvozku. Díky širokému výběru motorů a převodovek si můžete být jisti, že si budete vždy užívat každou jízdu, nejen ve městě.

VÝBĚR MOTORŮ

Zcela nová Kia Rio je nyní nabízena s motorem 1.0 T-GDI o výkonu 120 k, který poskytuje dokonalou kombinaci výkonu a hospodárnosti. S hladkým manuálním řazením si budete jízdu ve městě užívat.

 

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.26 CVVT, BENZÍN1.4 CVVT
Benzín
1.4 CVVT A/T
Benzín
1.0 T-GDI
Benzín
PŘEVODOVKAmanuální 5st. manuální 6st. automatická 4st. manuální 6st.
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)1248 1368 1368 998
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)61,8 / 6000 73,6 / 600073,6 / 600088,3 / 6300
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)122 / 4000 133,3 / 4000133,3 / 4000171,5 / 1500 - 4000

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt