KIA PICANTO JIŽ OD 214 980 KČ

SILNÉ SPOJENÍ

DESIGN


DESIGN, KTERÝ BUDETE MILOVAT

JEŠTĚ ATRAKTIVNĚJŠÍ...

Jízda v modelu Picanto je ještě příjemnější než dosud, a to díky novým vzorkům tkanin na sedadlech, vylepšenému audiosystému a svěžím chromovaným ozdobným prvkům. Pochlubte se novou maskou chladiče i nárazníkem a nechte se dovézt na nových kolech do svého cíle!

ELEGANTNÍ EXTERIÉR

Atraktivní pětidveřové Picanto s dynamickými liniemi a přátelským charakterem nabízí velké potěšení z jízdy. Díky výběru z deseti barev karoserie můžete při každém průjezdu městem zářit

PŘITAŽLIVÝ INTERIÉR

Upravte si zábavu i funkci podle svých představ. Vyberte si prvky vnitřní výbavy, které jsou pro Vás důležité a nejen při jízdě po městě promění Picanto v atraktivní ukázku Vašeho osobního stylu. Individuální vzhled završují barevné pakety a osvětlení prostoru pro nohy.

KOMFORT A PRAKTIČNOST


PRO VĚTŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ A POCIT JISTOTY

PRVKY VNITŘNÍ VÝBAVY NA PŘÁNÍ

Sestavte si vlastní kombinaci skvělých nápadů: kosmetická zrcátka s diodami LED, osvětlený vstup USB a dekorační osvětlení držáku pro nápoje zvyšují praktičnost a zároveň vytvářejí příjemnou atmosféru. Příjemné cestování v jakémkoli počasí Vám zajistí automatická klimatizace.

AUDIOSYSTÉM 3.0

Modernizovaný audiosystém s 6 reproduktory obsahuje, kromě rádia a přehrávače CD/MP3, také displej TFT LCD, vstup pro iPod® a rozhraní My Music Bluetooth®. Díky promyšlenému rozmístění ovládacích prvků můžete nechat ruce stále bezpečně na volantu.

DOKONALÁ PRAKTIČNOST

Picanto nabízí velký vnitřní prostor, v němž se můžete pohodlně usadit. Díky praktickým detailům budete mít menší věci ve snadném dosahu. A pokud potřebujete přepravit větší náklad, zachrání Vás všestrannost modelu Picanto. Zadní sedadla totiž snadno sklopíte, čímž vznikne velkorysý zavazadlový prostor.

KOMFORT V DOSAHU PRSTŮ

Picanto si zakládá na zdravém rozumu, a proto nabízí velké množství praktických a komfortních prvků výbavy, mezi něž patří elektrické ovládání oken vzadu, na přání dodávaný tempomat a omezovač rychlosti. Chytrý klíček Vám usnadní zamykání a odemykání vozu, zatímco díky nejmodernějšímu navigačnímu systému „AVN“ s velkým 7“ displejem dojedete vždy včas do svého cíle.

BEZPEČNOST


PŘIPRAVENO NA NEOČEKÁVANÉ

POCIT JISTOTY

Jízda ve městě je plná překvapení. Abyste se vyhnuli nehodám, vybavili jsme Picanto prvky aktivní bezpečnosti, mezi něž patří elektronicky řízený stabilizační systém (ESC), asistent rozjezdu do kopce (HAC) a signalizace brzdění v nouzové situaci (ESS). Ještě kratší brzdnou dráhu Vám nabídnou na přání dodávané větší brzdy, s nimiž Picanto zastaví ze 100 km/h na pouhých 37 m, tedy o 2 m dřív.

BEZPEČNOST NADE VŠE

Bezpečnost je v modelu Picanto nejvyšší prioritou. Cestující jsou chráněni soustavou šesti airbagů, aktivními opěrkami hlavy a předpínači bezpečnostních pásů, které ještě více snižují riziko poranění. Přední část vozu má speciální konstrukci, která chrání chodce v případě kolize.

SPORTOVNÍ PAKET


ZDŮRAZNĚTE SVŮJ SPORTOVNÍ CHARAKTER

POZVEDNĚTE SVŮJ VZHLED

Váš vůz by měl odrážet Váš osobní styl. Pokud chcete dodat svému vozu Picanto ještě odvážnější vzhled, vyberte si na přání dodávaný sportovní paket a pozvedněte svou image!

PŘÍĎ A PROFIL

Upravená spodní část předního spoileru a mlhové světlomety propůjčují vozu nepřehlédnutelnou eleganci. Sportovní vzhled završuje obložení bočních prahů.

ZÁĎ

Vzadu mají krajní části nárazníku speciální aerodynamický tvar, kruhové mlhové světlomety navazují svým tvarem na přední světlomety a záď zdobí dvojité koncovky výfukové soustavy.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.0 CVVT, benzín1.25 CVVT, benzín1.25 CVVT, benzín
PŘEVODOVKAmanuální 5st. manuální 5st. automatická 4st.
TYP MOTORUřadový tříválec řadový čtyřválec řadový čtyřválec
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)998 1248 1248
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)49 / 5500 62 / 6000 62 / 6000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)97 / 3500 123 / 4000 123 / 4000
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST158 175 163

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt