KIA RIO JIŽ OD 229 980 KČ

Obdiv zaručen

DESIGN


JÍZDA, KTERÁ MÁ JISKRU

PŘIPRAVENO PRO VÁŠ ŽIVOT

Za novým modelem Kia Rio se každý otočí – v každém ohledu. Tento dynamický hatchback s úžasným vzhledem má co nabídnout: Úroveň komfortu a výbavy, která překonává očekávání v této třídě, jakož i vyspělou techniku a bezpečnostní výbavu v kombinaci s nízkými provozními náklady.

DESIGN EXTERIÉRU

Nová Kia Rio vás oslní každým detailem. Ať už vás zaujme typická přední maska chladiče nebo výrazná zádní část. Vzhled podrhují i nová 17" kola z lehkých slitin a technologie LED, která je součástí předních i zadních světel a zpětných zrcátek.

DESIGN INTERIÉRU

Jde o váš vůz, tak proč mu nevtisknout něco z vaší osobnosti? Vyberte si design interiéru – černý, šedý či hnědý, látkový, kožený či od obojího trochu. Prvotřídní kvalitu zaručujeme ve všech případech, stejně jako osobitý styl, který bude jen váš.

POHODLÍ A PŘIZPŮSOBIVOST


VYTVAROVANÁ DLE VÁS

INTELIGENTNÍ KLÍČ

Stačí mít v kapse či v tašce inteligentní klíč, vůz jeho blízkost sám rozpozná. K odemknutí stačí jen zmáčknout tlačítko na klice u dvěří. Nastartujete pak jediným stiskem tlačítka Start/Stop. Když dojde na vybavení, Kia Rio se rozhodně nedrží zpátky.

VŠESTRANOST A ÚLOŽNÝ PROSTOR

Konečně úložný prostor, který vyhovuje vašemu životnímu stylu! Začínáme u 288 litrů a při rozložení sedadel získáme ještě více. Menší předměty lze uložit do dveřních opěrek či 1,5litrové chladící přihrádky, v níž zůstanou potraviny vždy čerstvé.

POHODLÍ INTERIÉRU

Užijte si prémiovou kvalitu, styl i výbavu. Užijte si ergonomicky navržená přední sedadla, palubní desku s hebkým povrchem, vyhřívaný volant, plně automatickou klimatizaci a neuvěřitelně prostornou kabinu. Vše jsme vyvinuli pro lepší a pohodlnější jízdu.

TECHNOLOGIE


V POHODĚ A PŘITOM VE STŘEHU

PŘIPOJENÍ

Co vaše spojení se světem? Nejnovější audio systém vám umožní pouštět hudbu v CD či MP3 přehrávači, nebo v iPodu přes USB vstup. A také tu máme rozhraní Bluetooth® pro hovory či hands-free streaming, stejně tak jako systém RDS či digitální rádio.

ERGONOMIE ŘIDIČE

Jste připraveni na obtížné jízdní podmínky? Díky chytrým prvkům ve voze můžete zůstat klidní i při špatném počasí – detektor deště spustí přední stěrače při prvních kapkách, a jakmile se začne stmívat, příslušný snímač zapne přední potkávací světla.

NAVIGACE

Intuitivní 7" navigační systém vám při couvání díky zabudované kameře ukáže, kolik za vámi zbývá volného místa. Jakmile se vydáte na cestu, můžete se plně spolehnout na přesné mapy – díky 7leté aktualizaci map Kia.

BEZPEČNOST


ODOLNÁ A STAROSTLIVÁ

PASIVNÍ BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Kia Rio o své pasažéry pečuje. O klid vaší mysli se stará signalizace nouzového brzdění ESS, šest airbagů, sytém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS) světlomety s funkcí přisvěcování do zatáčky, zadní parkovací senzory a vysoce pevná kostra vozu.

AKTIVNÍ BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Jste přiraveni na nečekané komplikace při jízde? S novou Kia Rio si nemusíte dělat starosti. Prvky jako systém elektronické stabilizace ESC, stabilizační systém VSM či asistent pro rozjezd do kopce HAC zajistí, že zvládnete vše zcela bez obtíží.

ASISTENT PRO ROZJEZD DO KOPCE (HAC)

HAC zabrání pohybu vozidla dozadu při rozjezdu ve strmém svahu. Systém udržuje brzdný tlak po dobu dvou sekund, dokud nesešlápnete pedál plynu.

ROZMĚRY


 

TECHNICKÉ INFORMACE

MOTORY1.25 CVVT, BENZÍN1.4 CVVT, BENZÍN1.4 CVVT, BENZÍN1.1 CRDI, NAFTA
PŘEVODOVKAmanuální 5st. manuální 6st. automatická 4st. manuální 6st.
ZDVIHOVÝ OBJEM (CCM)1248 1396 1396 1120
MAX. VÝKON (KW / OT. ZA MIN.)62 / 6000 80 / 630080 / 630055 / 4000
MAX. TOČIVÝ MOMENT (NM / OT. ZA MIN.)122 / 4000 137 / 4200137 / 4200180 / 1750 - 2500

 

TESTOVACÍ JÍZDA & CENÍKY 

Zajímá Vás něco víte? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Testovací jízda & ceníky

 

Copyright © 2015 - 2019. Copyright © 2017. ThemeMakers. All rights reserved

Developed by ThemeMakers

Děkujeme za objednání!

Co nejdříve Vás budeme telefonicky kontaktovat pro domluvení přesného času Vaší návštěvy.

Servis

Děkujeme za Váš zájem!

Budeme Vás co nejdříve telefonicky kontaktovat pro domluvení termínu návštěvy.

Basic Kontakt